Telewizja bielsko.tv

  • 28 września 2021
  • wyświetleń: 7990

Robert Makłowicz w Bielsku-Białej. Wkrótce emisja odcinka na YouTube

W poniedziałek, 27 września Bielsko-Białą odwiedził Robert Makłowicz. Znany kucharz w naszym mieście kręcił kolejny odcinek swojego autorskiego programu, który emitowany jest na YouTubie.

Robert Makłowicz w Bielsku-Białej. Wkrótce emisja odcinka na YouTube
Robert Makłowicz w Bielsku-Białej. Wkrótce emisja odcinka na YouTube · fot. Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej


Robert Makłowicz odwiedził między innymi Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, pomnik Marcina Lutra na Bielskim Syjonie oraz okolice bielskiego dworca PKP. Nasze miasto było jednym z przystanków Makłowicza podczas prac nad nową serią filmików przygotowanych na potrzeby jego kanału na YouTubie - wcześniej odwiedził on m.in. Jurę Krakowsko-Częstochowską, Beskid Śląski oraz Cieszyn. Partnerem serii jest Śląska Organizacja Turystyczna.

Loading...


To nie pierwsza wizyta Roberta Makłowicza w Bielsku-Białej. Kucharz odwiedził nasze miasto m.in. w 2012 roku, kiedy w Kolegium Nauczycielskim przeprowadził prelekcję na temat kultury czeskiej. Poniżej wywiad, jakiego krakowianin udzielił naszemu portalowi przed dziewięcioma laty.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook