Telewizja bielsko.tv

  • 26 września 2021
  • 3 października 2021
  • wyświetleń: 11679

[WIDEO] Bielszczanin awansował do finału Ninja Warrior Polska

Bielszczanin Piotr Czarnecki awansował do finału programu Ninja Warrior Polska, który jest emitowany w telewizji Polsat! Emisja odcinka z udziałem mieszkańca Bielska-Białej odbyła się we wtorek, 28 września.

Bielszczanin awansował do finału Ninja Warrior Polska
Bielszczanin awansował do finału Ninja Warrior Polska · fot. Polsat


Uczestnicy polsatowskiego programu udowadniają, że niemożliwe nie istnieje, a granice ludzkiej wytrzymałości są po to, aby je przekraczać. W odcinku „Ninja Warrior Polska”, który na antenie Polsatu został wyemitowanywe wtorek, 28 września, mogliśmy zobaczyć silną grupę z województwa śląskiego.

Loading...


Wśród osób, które wystąpiły w kolejnym odcinku programu, był Piotr Czarnecki - 31-letni alpinista przemysłowy, który na co dzień żyje w Bielsku-Białej. Bielszczanin zmierzył się z Teofilem Deciukiem na Power Tower - w pojedynku górą był mieszkaniec naszego miasta i to właśnie on wystąpi w finale polsatowskiego programu!

Piotr Czarnecki w Ninja Warrior Polska
Piotr Czarnecki w Ninja Warrior Polska · fot. Polsat


Pasją Piotra Czarneckiego jest wspinaczka sportowa, będąca - jak sam twierdzi - częścią jego osobowości. Towarzyszy mu od połowy życia. Prowadził zajęcia instruktorskie na wielu krakowskich ścianach wspinaczkowych. Obecnie pracuje jako alpinista na turbinach wiatrowych. Ma tytuł Mistrza Polski w Boulderingu.

Piotr Czarnecki w Ninja Warrior Polska
Piotr Czarnecki w Ninja Warrior Polska · fot. Polsat


„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

mp / bielsko.info

źródło: Polsat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook