Telewizja bielsko.tv

  • 19 sierpnia 2021
  • 23 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5895

[WIDEO] Polski Ład w Bielsku-Białej - co o nim wiemy?

Od kilku miesięcy w mediach i na arenie politycznej toczą się dyskusje dotyczące Polskiego Ładu - nowego programu rządowego, który ma wprowadzać wiele zmian m.in. w prawie podatkowym, ale także w kwestiach takich jak pomoc rodzinie czy budowa domu. Zapytaliśmy bielszczan, czy słyszeli o tym projekcie i jak zapatrują się na zawarte w nim założenia.Pomysły zawarte w Polskim Ładzie mają wejść w życie w przyszłym roku. Rząd PiS od wielu tygodni promuje ten nowy projekt jako rozwiązanie problemów gospodarczych, dające możliwość wykaraskania się z pandemicznego kryzysu.

Wśród ekspertów i polityków, a także przedsiębiorców wrze dyskusja na temat mających nastąpić zmian, choć program dotyka tak wielu kwestii, że pośrednio lub bezpośrednio ma wpłynąć na życie każdego. Jak się okazuje nie każdy z naszych rozmówców słyszał jednak o Polskim Ładzie. Liczni respondenci otwarcie przyznali, że w chwili obecnej stronią od polityki. Co zaś sądzą o nim ci, którzy orientują się w tematyce? Zobaczcie nasz materiał!

Ariel Brończyk, Elżbieta Goraus / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook