Telewizja bielsko.tv

  • 24 lipca 2021
  • 25 lipca 2021
  • wyświetleń: 5123

Rowerem po regionie: Jedziemy w lasy czarnoleskie

W czwartym odcinku naszego cyklu "Rowerem po regionie" zabieramy Was w podróż do lasów czarnoleskich oraz do restauracji "Pod Borem" w Ochabach, w której królują pyszne ryby. Odwiedzimy również jedyne w Polsce sanktuarium świętego Mikołaja.Ślad trasy w formacie GPX można pobrać z aplikacji Strava.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rowerem po regionie

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras rowerowych, dzięki którym można odwiedzić ciekawe miejsca regionu. W cyklu wideo "Rowerem po regionie" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych tras rowerowych, zapleczu gastronomicznym oraz ciekawych atrakcjach turystycznych. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać do punktu początkowego wycieczek rowerowych. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj

Facebook