Telewizja bielsko.tv

  • 2 lipca 2021
  • 4 lipca 2021
  • wyświetleń: 7951

[Beskidy dla każdego] Odwiedzamy schronisko na Hrobaczej Łące

Tym razem proponujemy Wam krótki wypad do schroniska na Hrobaczej Łące. Na górę wspinamy się żółtym szlakiem z parkingu w Kozach. Bohaterami kolejnego odcinka naszego letniego cyklu o górach są gospodarz chatki - pan Marek oraz honorowy mieszkaniec i stróż tego miejsca - pies Felek.Marek Starsiak schronisko na Hrobaczej Łące prowadzi od 5 lat. Jest przewodnikiem beskidzkim, choć nie oprowadza już wycieczek po szlakach, bo zwyczajnie brakuje mu na to czasu. Opowiedział nam o codziennym życiu w Beskidzie Małym i prowadzeniu turystycznego schroniska, a także o jego historii.

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidy dla każdego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidy dla każdego

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras górskich o różnych stopniach zaawansowania. W cyklu wideo "Beskidy dla każdego" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych szlaków, zapleczu turystycznym, historii beskidzkich schronisk. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać, gdzie zaparkować samochód i z którego miejsca najlepiej rozpocząć wędrówkę. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidy dla każdego" podaj

Facebook