Telewizja bielsko.tv

  • 2 lipca 2021
  • 4 lipca 2021
  • wyświetleń: 6458

[WIDEO, FOTO] Cieszyńska już przejezdna na całej długości

Rozbudowa ulicy Cieszyńskiej w czerwcu stała pod znakiem układania kolejnych warstw asfaltu. Kierowcy na nadal przebudowywanych odcinkach muszą korzystać z pojedynczych pasów, jednak objazd ulicą Tańskiego stał się zbędny.Ulica Cieszyńska jest na całej długości przejezdna. Zadanie inwestycyjne "Rozbudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 942 w Bielsku-Białej", czyli przebudowa ulicy Cieszyńskiej, wchodzi w ostatni, wykończeniowy etap.

Została wykonana zasadnicza część robót asfaltowych, a na poszczególnych odcinkach pojawia się finalne oznakowanie poziome, zatem czas na końcowe prace na chodnikach, ścieżce rowerowej oraz ostatnich zjazdach.

Na ul. Cieszyńskiej trwają prace wykończeniowe - 30.06.2021 · fot. MZD Bielsko-Biała


- Zgodnie z zapowiedziami Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska została udrożniona na całej długości. Kierowcy mogą się ostrożnie po niej poruszać bez potrzeby pokonywania uciążliwych objazdów. Od Hulanki do ronda Czesława Niemena są dwa pasy ruchu w każdą stronę, a na pozostałym odcinku udostępniono po jednym pasie ruchu - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Jak dodaje bielski Ratusz, należy zachować szczególną ostrożność na całej długości ulicy Cieszyńskiej, tym bardziej, że są to nowe rozwiązania i wszyscy musimy ich nauczyć. Drogowcy proszą o cierpliwość i podkreślają, że to już ostatnia prosta na drodze do zakończenia prac na Cieszyńskiej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała, MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook