Telewizja bielsko.tv

  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4348

[WIDEO] Zajączek zajrzał do okien Szpitala Pediatrycznego

Mimo, że już po świętach, w środę 7 kwietnia w przerwie między opadami śniegu zajączek wielkanocny odwiedził ponad pięćdziesięcioro dzieci w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej.

Loading...


Na oddziały wejść nie mógł z uwagi na obostrzenia pandemiczne, ale znalazł swój sposób na dostarczenie prezentów - wszedł przez okno! Czego zając nie zrobi dla dzieci... Mali pacjenci otrzymali słodkie paczki.

Akcja została zorganizowana przez Fundację Dość we współpracy z firmą SCI S.A. z Krakowa, która sfinansowała upominki, dzielnych chłopaków z DAAS Group, Michała, Krzyśka, Andrzeja i Kamila oraz personelu Szpitala Pediatrycznego.

Bielska Fundacja Dość działa na rzecz najmłodszych. Jej głównym celem jest przeciwdziałanie wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. We współpracy z psychologami i psychiatrami dziecięcymi, ale również prawnikami, pracownicy Fundacji są zaangażowani w edukowanie dzieci, ich rodzin, nauczycieli oraz społeczeństwa.

ar / bielsko.info

źródło: Szpital Pediatryczny

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook