Telewizja bielsko.tv

  • 18 stycznia 2021
  • 18 marca 2021
  • wyświetleń: 9855

Viki Gabor nie zaśpiewa w marcu w Bielskim Centrum Kultury

Viki Gabor, 13-letnia finalistka drugiej edycji programu "The Voice Kids" 22 marca miała wystąpić w Bielskim Centrum Kultury. Niestety z powodu wprowadzenia od 20 marca obostrzeń epidemicznych wydarzenie nie może się odbyć.

Wiki Gabor
Viki Gabor wystąpi w BCK · fot. materiały prasowe


Wydarzenie odwołane!Urodzona w Niemczech w romskiej rodzinie, swoją edukację rozpoczęła w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu mimo młodego wieku, jej poziom języka angielskiego zaskoczy niejedną osobę. Choć niepozorna, swoimi umiejętnościami wokalnymi zachwyciła nie tylko jurorów programu "The Voice". Jej debiutancki singiel „Time" ma już ponad 3 000 000 wyświetleń w serwisie YouTube i został zremiksowany przez uznanych artystów międzynarodowych takich jak Shanguy czy Melo.Kids.Młoda artystka inspiruje się gwiazdami muzyki światowej takimi jak: Ariana Grande, Jessie J, Shawn Mendes, Whitney Houston czy Beyonce. 16 sierpnia 2019 roku Viki wystąpiła podczas festiwalu "TOP Of The TOP Sopot Festival - Young Choice Awards".W listopadzie 2019 roku Viki wygrała Eurowizję Junior z utworem "Superhero", do którego teledysk zobaczyło już 10 milionów osób, natomiast występ eurowizyjny w serwisie YouTube osiągnął prawie 15 milionów wyświetleń. Najnowszy duet z KAYAH ma już ponad 40 milionów wyświetleń.

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

ar / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Facebook