Telewizja bielsko.tv

  • 18 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2154

[WIDEO] Koncert muzyki Beethovena prosto z Bielskiego Centrum Kultury

Zapraszamy do wysłuchania nagranego w bielskim Centrum Kultury utworu Ludwiga van Beethovena. Minikoncert przygotowano w grudniu 2020 roku z okazji 250. rocznicy urodzin tego wielkiego niemieckiego romantyka.

Loading...


Larghetto z koncertu skrzypcowego D-dur op.61, cz. 2 wykonują skrzypek Piotr Sadowski oraz pianistka Aleksandra Sadowska. Piotr Sadowski jest twórcą organizowanych w Bielskim Centrum Kultury Koncertów dla wszystkich.

Muzyczna ballada Europy to cykl comiesięcznych koncertów popularyzujących muzykę klasyczną. Bilety na te spotkania kosztują symbolicznie - 15 i 7 zł, część z nich rozdawana jest podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pensjonariuszom domów pomocy społecznej. Pod hasłem Muzyczna Ballada Europy P. Sadowski wraz z Orkiestrą im. Telemanna oraz solistami prezentują publiczności muzyczne klasyki.

Minikoncert beethovenowski zrealizowało Bielskie Biuro Koncertowe SoloDuoTrio. Jest dostępny na stronach:

https://www.bck.bielsko.pl/
https://www.facebook.com/BCKBIELSKOB

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Facebook