bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 7 grudnia 2020
  • 14 grudnia 2020
  • wyświetleń: 11891

DK-1 już przejezdna - postęp budowy wiaduktu w timelapse

Od piątkowego wieczoru, w związku z budową nowego wiaduktu kolejowego, w obu kierunkach zamknięta była droga krajowa nr 1 od skrzyżowania z ulicą Legionów do Mazańcowickiej w Czechowicach-Dziedzicach. Budowniczy zakończyli pracę wcześniej, niż zakładał plan i "dwupasmówka" została otwarta w niedzielę późnym wieczorem. Zapraszamy do obejrzenia rejestracji postępów budowy. Materiał został nakręcony w technice timelapse.

Zamknięcie drogi krajowej nr 1 na odcinku od ulicy Legionów do Ligockiej nastąpiło w piątek, 11 grudnia o godzinie 20.00. Dla kierowców wyznaczono objazdy: dla samochodów jadących od strony Bielska-Białej w postaci skrętu w prawo w ulicę Mazańcowicką, następnie przejazd ulicami Kotulińskiego, Kopernika, Legionów i powrotny wjazd na DK-1. Dla kierowców poruszających się z północy (Pszczyna, Tychy, Katowice) przewidziano skręt w lewo w ulicę Legionów, później wjazd w ulice Mazańcowicką i Ligocką i ponowny wjazd na DK-1. Poniżej prezentujemy wideo z przygotowań do operacji z piątku, 11 grudnia.

Firma Budimex przewidywała, że ponownie otwarcie DK-1 dla kierowców na powyższym odcinku nastąpi najpóźniej w poniedziałek, 14 grudnia o godzinie 6.00. Jednak budowniczy uporali się z praca wcześniej, niż zakładał plan i ruch w kierunkach na Katowice i Bielsko-Białą wrócił na "dwupasmówkę" już w niedzielę późnym wieczorem.

mp, sid / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

przebudowa węzła czechowice-dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "przebudowa węzła czechowice-dziedzice" podaj

Facebook