bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 26 października 2020
  • 27 października 2020
  • wyświetleń: 16484

Czwarty dzień protestów w Bielsku-Białej. Są coraz liczniejsze!Loading...


Loading...


Loading...
Krótko po godzinie 18:00 z pl. Ratuszowego w Bielsku-Białej wyruszyli protestujący, których oburzyło orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. To czwarty dzień protestów zarówno w Bielsku-Białej, jak i innych mniejszych i większych miastach kraju.

Protestujący częściowo blokowali ruch na ulicach miasta, jednak nie spotyka się to z wyraźnym niezadowoleniem kierowców, którzy trąbili, wiwatowali i bili brawo na widok tłumów. Nad bezpieczeństwem porządku publicznego czuwała policja. Demonstranci skandowali podziękowania dla policjantów za zabezpieczenie trasy przemarszu.

Protestujący pojawili się m.in. pod Katedrą Rzymskokatolicką PW. Św. Mikołaja i pod siedzibą kurii Bielsko-Żywieckiej. Z naszych informacji wynika, że nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów.

Na ulicach centrum Bielska-Białej występowały utrudnienia w ruchu. Podobna sytuacja miała miejsce na ulicach większości Polskich miast, nawet tych niewielkich. Protesty odbywały się chociażby w pobliskim Żywcu[p/url] i [url=https://www.pless.pl/wiadomosci/65556-wideo-pogrzeb-praw-kobiet-kilkaset-os-uczestniczylo-w-protescie-pszczyna]Pszczynie.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

Facebook