Telewizja bielsko.tv

  • 17 lipca 2020
  • 25 lipca 2020
  • wyświetleń: 10419

[WIDEO] Zajrzyj do wnętrza nowoczesnej sali koncertowej

Sala koncertowa Cavatina Hall rośnie jak na drożdżach. Niebawem bryłę budynku przykryje szklana kopula o organicznym kształcie przypominającym muszlę.Cavatina Hall to wyjątkowy obiekt zlokalizowany u zbiegu ulic Dworkowej i Sempołowskiej w Bielsku-Białej. Budynek w unikatowy sposób łączący funkcje biurową z kulturalną. W obiekcie oprócz powierzchni biurowych klasy A znajdzie się sala koncertowa zaprojektowana według światowych standardów akustycznych. Koncertów będzie mogło wysłuchać równocześnie prawie 1000 osób!

Bryłę budynku z salą koncertową przykryje szklana kopuła o organicznym kształcie przypominającym muszlę. Na dachu obiektu będzie dostępny dla gości wydarzeń artystycznych taras z widokiem na Beskidy, kawiarnią i sceną idealną do kameralnych koncertów.

Wizualizacje Cavatina Hall
Wizualizacje sali koncertowej w Cavatina Hall · fot. materiały prasowe


W sześciokondygnacyjnej części komercyjnej najemcy budynku zyskają dostęp do wysokiej klasy powierzchni biurowej oraz handlowo - usługowej o łącznej wartości ponad 9 tys. m2. Użytkownicy biur będą mogli złapać chwilę oddechu w otoczeniu zieleni na dużych tarasach w układzie kaskadowym.

Ponadto w obiekcie zaplanowane są: wysokiej klasy studio nagrań i sala konferencyjna na 300 osób.

4 października 2019 roku, podczas uroczystej gali European Property Awards w Londynie, przyznano nagrody dla najlepszych projektów architektonicznych w Europie. Jury konkursu doceniło wielofunkcyjną inwestycję Cavatina Hall, uznając ją za najlepszą realizację mixed-use w Polsce - Best Mixed-use Development Poland.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Facebook