Telewizja bielsko.tv

  • 23 maja 2020
  • 24 maja 2020
  • wyświetleń: 12636

Anna Guzik wzięła udział w akcji #hot16challenge2

Annę Guzik z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej do akcji nominował sam prezydent miasta, Jarosław Klimaszewski. Zobaczcie, jak aktorka poradziła sobie z 16 wersami w 72 godziny!Anna Guzik nominowała następnie twórcę Bielskiej Sceny Kabaretowej - Piotra Skuchę oraz aktorkę Teatru Polskiego w Bielsku-Białej - Martę Sawicką.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy. Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Facebook