Telewizja bielsko.tv

  • 10 grudnia 2019
  • 11 grudnia 2019
  • wyświetleń: 12337

Wiecha na biurowcu. Rozpoczyna się budowa sali koncertowej

Zakończyła się właśnie budowa konstrukcji w części komercyjnej wielofunkcyjnego obiektu Cavatina Hall. 28 listopada zawieszona została wiecha nad ostatnią kondygnacją pierwszego biurowca klasy A w Bielsku-Białej.W ciągu dziewięciu miesięcy realizacji budowy oprócz wykonania żelbetowej konstrukcji 7-kondygnacyjnego biurowca, musiały zostać wykonane także prace rozbiórkowe budynków poprzemysłowych znajdujących się na obszarze inwestycji.

Równolegle rozpoczęły się pracę nad szkleniem fasady. Dziś możemy oglądać pierwszy fragment ukończonej elewacji widocznej od ul. Zielonej. Wewnątrz budynku trwają pracę murarskie i instalacyjne.
Deweloper i Generalny Wykonawca Cavatina Holding rozpoczął już realizację II etapu inwestycji stanowiącego ukoronowanie całego projektu - budowę Sali koncertowej na 1000 osób. Do dnia dzisiejszego został wykonany wykop pod fundament i rozpoczęto pracę przy jego zbrojeniu.  

Cavatina Hall · fot. materiały prasowe


Część biurowa obiektu przy skrzyżowaniu ul. Sempołowskiej i Dworkowej będzie gotowa na przyjęcie najemców w II kwartale 2020 r.

Cavatina Hall już na etapie realizacji otrzymała nagrodę w tegorocznej edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu European Property Awards w Londynie w kategorii najlepsza realizacja typu mixed-use w Polsce (Best Mixed-use Development Poland). 

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Facebook