Telewizja bielsko.tv

  • 24 października 2019
  • wyświetleń: 16981

[WIDEO] Trwa budowa imponującego biurowca z salą koncertową

Niektórzy z dużym dystansem spoglądali na zamiar wybudowania przez spółkę Cavatina Holding biurowca wraz z salą koncertową u zbiegu ulic Sempołowskiej i Dworkowej. Tymczasem inwestycja, która rozpoczęła się w 2019 roku, realizowana jest w błyskawicznym tempie!Cavatina Hall ma mieć formę organiczną z kopułą szklaną nad salą koncertową, która przypomina muszlę. Nowoczesna, o wysokim standardzie i świetnych walorach akustycznych sala przewidziana jest na przyjęcie 1000 osób.

Część biurowa stanowić będzie 6 kondygnacyjny kompleks z zielonymi tarasami. Powierzchnia najmu wyniesie 7500m2. W części podziemnej oraz na parterze budynku biurowego zaplanowano garaże na 200 samochodów. Dodatkowym walorem obiektu będzie europejskiej klasy studio nagrań oraz sala konferencyjna na 300 osób.

Wizualizacje Cavitina Hall
Wizualizacje sali koncertowej w Cavitina Hall · fot. Cavatina Holding


Cavatina Holding S.A. jest jednym z liderów rynku nieruchomości komercyjnych. Opiera się wyłącznie na polskim kapitale, dysponując portfelem projektów o powierzchni pół miliona metrów kwadratowych, które zamierza zrealizować do 2022 r.

Grupa zapoczątkowała swoją aktywność w krakowskim segmencie biurowym, kompleksem Equal Business Park, którego łączna powierzchnia najmu wynosi ponad 50 tys. m2. Następnie w szybkim tempie zwiększyła skalę aktywnych projektów do ponad 136 tys. m2 GLA. Obecnie Grupa jest w trakcie przygotowania nowych projektów 2 fazy inwestycyjnej. Z początkiem 2019 rozpoczyna budowę kolejnych biurowców w 7 największych miastach Polski.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Facebook