bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 3 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9834

Policja szuka sprawców kradzieży. Czy ktoś ich rozpoznaje?

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej poszukują mężczyzn, którzy są podejrzewani o kradzież dwóch laptopów o wartości 4000 złotych z bura przy bielskim Placu Wolności 9/1. Do kradzieży doszło 1 lutego 2019 r. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Poszukiwani sprawcy kradzieży laptopów · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci z zespołu kryminalnego komisariatu I w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 1 lutego 2019 r. w jednej z firm w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 9/1. Nieznani dotąd sprawcy, wykorzystując nieuwagę personelu, skradli dwa laptopy marki Acer i Asus o wartości 4000 zł. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 825 01 00, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook