Telewizja bielsko.tv
- 23 grudnia 2018
- wyświetleń: 4968
Pod prąd po obwodnicy Bielska-Białej. O krok od wypadku!
Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w nocy z piątku na sobotę w Bielsku-Białej na trasie S-1. Kierowca SUV-a gnał pod prąd od węzła Lipnik w stronę Cieszyna.
Ten film pokazuje, że nawet w miejscu pozornie bezpiecznym jakim jest szeroka obwodnica, zupełnie niespodziewanie może nas spotkać niebezpieczna sytuacja. Autor nagrania powiadomił policję, jednak nie wiadomo czy funkcjonariuszom udało się zatrzymać pirata.
ZOBACZ TAKŻE
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.





