bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 22 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3781

Niespokojna noc na drogach. Dwa zdarzenia w mieście

To nie była bezpieczna noc na lokalnych drogach. Około północy niemalże w tym samym czasie doszło do dwóch kolizji. Jedna miała miejsce na Rondzie Solidarności, druga przy ulicy Babiogórskiej. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, choć wszystko wyglądało wyjątkowo groźnie.

Kraksa na Sarnim Stoku -- 22.12.2018
Ten samochód nie wróci do pracy przed świętami · fot. nadesłane przez czytelnika


Na Sarnim Stoku zawinił kierowca Volkswagena Polo, który przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej wymusił pierwszeństwo na taksówce Volvo XC90. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Badania szpitalne wykluczyły poważne urazy u poszkodowanych, więc policjanci mogli zakończyć kolizję mandatowo. O dużym pechu może mówić kierowca taksówki. Okres świąteczno-noworoczny, to najlepszy czas w roku dla tego zawodu. Jego pojazd został uziemiony na dłuższy czas i nawet samochód zastępczy, który należy się mu z polisy OC sprawcy, nie ratuje sytuacji. Takim pojazdem nie wolno wykonywać zarobkowego przewozu osób.

Kraksa na Sarnim Stoku -- 22.12.2018
Pojazd sprawcy kolizji z Sarniego Stoku · fot. nadesłane przez czytelnika


Do drugiego zdarzenia doszło przy ul. Babiogórskiej, gdzie kierowca Mazdy utracił panowanie nad samochodem i z dużym impetem uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka Chryslera. Jedna osoba trafiła do szpitala. Również w tym przypadku szczęśliwie skończyło się tylko na drobnych i niegroźnych obrażeniach. Do sieci trafił film, na którym widać jak wyglądało zdarzenie.

Skutki kolizji przy ulicy Babiogórskiej:
Loading...

sid / bielsko.info
źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Facebook