bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 8 grudnia 2018
  • 9 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3939

W niedzielę montaż zbiorników retencyjnych przy Krakowskiej

Dwa 23 metrowe zbiorniki z tworzywa sztucznego zostaną w niedzielę zakopane pod ulicą Krakowską. Będą stanowić bardzo ważny element kanalizacji deszczowej przebudowywanej DK-52. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień!

Bielsko-Biała, ul. Krakowska - 8.12.2018
Jeden z dwóch 23 metrowych zbiorników retencyjnych, które zostaną zakopane pod ulicą Krakowską w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi


Dwa wykonane ze sztucznego tworzywa zbiorniki retencyjne, każdy o długości 23 metrów, zostaną zakopane w rejonie węzła ulicy Krakowskiej z drogą ekspresową S-1. Jak informuje w swoim komunikacie firma Eurovia:

W dniu 9.12.2018 od godz. 8.30 do 13.30 będą montowane zbiorniki retencyjne na ulicy Krakowskiej na odcinku pomiędzy węzłem Lipnik a wjazdem do Zakładu Gospodarki Odpadami. W trakcie prowadzonych prac ruch samochodowy będzie utrudniony, bądź niemożliwy podczas pracy dźwigu. Na odcinku prowadzonych prac ruch będzie kierowany przez osoby uprawnione.

W trakcie długotrwałych lub intensywnych opadów deszczu będą gromadzić deszczówkę, po czym odprowadzać ją do rowu melioracyjnego wzdłuż ekspresówki.

sid / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała, bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook