bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7081

Zmiana organizacji ruchu na ważnym skrzyżowniu!

W sobotę, 8 grudnia została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic: Lwowska - Żywiecka - ks. Stanisława Stojałowskiego - Lipnicka, polegająca na wyłączeniu z ruchu dwóch pasów ul. Żywieckiej (kierunek do centrum) wraz z całym wlotem ulicy Lipnickiej. Wprowadzony został zakaz skrętu w lewo z ul. Żywieckiej w ul. ks. Stanisława Stojałowskiego (poza ruchem MZK) oraz nakaz jazdy w prawo z ul. ks. Stanisława Stojałowskiego na ul. Żywiecką.

Portal Bielskie Drogi przygotował krótki w pełni amatorski film, na którym można zapoznać się ze zmianami, które dziś wprowadzili drogowcy.

Wprowadzono następujące objazdy:

- Dla kierunku ruchu od Żywca w stronę centrum dojazd do ul. Lipnickiej będzie się odbywał łącznikiem przed skrzyżowaniem (dawny przebieg ul. Lipnickiej).

- Dla kierunku ruchu od Żywca w stronę centrum dojazd do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego będzie się odbywał ulicami PCK, Władysława Broniewskiego, Kierową i Romana Dmowskiego przed skrzyżowaniem (dawny przebieg ul. Lipnickiej).

- Dla kierunku ruchu w stronę Żywca dojazd do ul. Lipnickiej będzie się odbywał ulicami: Marii Skłodowskiej-Curie i Akademii Umiejętności (z wyjątkiem autobusów MZK, które będą przejeżdżały łącznikiem).

- Dojazd z ul. ks. Stanisława Stojałowskiego do ul. Lipnickiej oraz w kierunku ul. Lwowskiej będzie realizowany ulicami: Romana Dmowskiego, Kierową, Władysława Broniewskiego, PCK i Żywiecką (w stronę centrum).

- Dojazd z ul. Lipnickiej do ul. Żywieckiej w stronę centrum będzie realizowany łącznikiem (dawny przebieg ul. Żywieckiej).

- Dojazd z ul. Lipnickiej do ul. Żywieckiej w stronę Żywca oraz dojazd do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego będzie realizowany ulicami Akademii Umiejętności i Teofila Aleksandra Lenartowicza.

Nowy, tymczasowy układ skrzyżowania będzie obowiązywać przynajmniej do połowy marca 2019 (postęp prac będzie zależny od warunków pogodowych).

Skrzyżowanie ulic: Lwowska - Żywiecka - ks. Stanisława Stojałowskiego - Lipnicka będzie przełączona na program ostrzegawczy. Przywrócona została pełna przejezdność skrzyżowania ulic: Żywiecka - PCK - Marii Skłodowskiej-Curie.

Zmiana organizacji ruchu i objazdy · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała, bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook