bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 15 października 2018
  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 51230

[WIDEO] Film z kandydatką na prezydenta miasta podbija sieć

Monika Socha, kandydatka na prezydenta Bielska-Białej, konsekwentnie unika debat i spotkań z mediami. 33-letnia kobieta wystąpiła tylko w jednej debacie, którą zorganizowała TVP Katowice. Bielszczanka - delikatnie mówiąc - nie wypadła najlepiej. W sieci krąży już mnóstwo filmików z wystąpieniami Moniki Sochy. Niektórzy twierdzą, że w polityce narodził się drugi Krzysztof Kononowicz.

Loading...


Monika Socha konsekwentnie unika debat i spotkań z mediami. 33-latka opuściła zorganizowaną w sali NOT debatę o ekologii, twierdząc, że spotkanie nie jest obiektywne. Monika Socha jako jedyna odmówiła również naszej redakcji uczestnictwa w wideo czacie. Nie wystąpiła także w debacie zorganizowanej przez Radio Bielsko. Wzięła natomiast udział w debacie zorganizowanej przez TVP Katowice.

Wyraźnie stremowana telewizyjnym studiem i kamerami kandydatka na prezydenta Bielska-Białej z trudnością odpowiadała na pytania zadawane przez prowadzących. Lapsusy językowe szybko podchwycili internauci, którzy w sieci umieszczają filmy z wypowiedziami Moniki Sochy.

Wypowiedzi kandydatki na prezydenta Bielska-Białej zainteresowały redakcję opiniotwórczego portalu natemat.pl. - Pierwsze skojarzenie po obejrzeniu Sochy? Nieco lepsza wersja Krzysztofa Kononowicza, który przed laty też startował w mieście na literę "B", ale był to Białystok. W oczy i uszy rzuca się charakterystyczny styl bycia i prezentowania programu Magdaleny Sochy - czytamy w artykule na portalu natemat.pl.

Jeszcze bardziej krytyczne są osoby komentujące styl wypowiadania radnej sejmiku województwa śląskiego w komentarzach na Facebooku. Monika Socha nie przejmuje się negatywnymi opiniami, co wyraziła we wpisie na Twitterze.Monika Socha ubiega się o fotel prezydenta z KWW Moniki Sochy. Komitet wystawił również kandydatów do Rady Miejskiej we wszystkich pięciu okręgach. 33-latka jest obecnie radną sejmiku województwa śląskiego, do którego dostała się z listy Prawa i Sprawiedliwości.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook