bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Telewizja bielsko.tv

  • 2 października 2018
  • wyświetleń: 4060

[WIDEO] Jarosław Klimaszewski otrzymał poparcie od ludowców

Polskie Stronnictwo Ludowe popiera Jarosława Klimaszewskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na urzad prezydenta Bielska-Białej. Oznajmił to na piątkowej konferencji prasowej szef lokalnych struktur ludowców - Mirosław Szemla.W trakcie konferencji prasowej z udziałem Władysława Kosiniaka-Kamysza, lider ludowców na Podbeskidziu oficjalnie udzielił poparcia kandydatowi Koalicji Obywatelskiej.

- Jesteśmy za tym, żeby kontynuować dobrą tradycję rozwoju Bielska-Białej. Uważamy, ostatnie lata były dobrze spożytkowane. Widzimy na każdym kroku pozytywne zmiany, dlatego postanowiliśmy poprzeć naszego wspólnego kandydata - Jarosława Klimaszewskiego, który posiada poparcie poprzedniego Jacka Krywulta. Cenimy bardzo prezydenta Jacka Krywulta za to co zrobił w tym mieście. Chcemy, aby Bielsko-Biała rozwijało się szybciej i lepiej, bo traktujemy to miasto jako swoje miasto. Naszym zdaniem jedynym człowiekiem, który może to zapewnić jest Jarosław Klimaszewski - oznajmił Mirosław Szemla.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook