Telewizja bielsko.tv

  • 25 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 8417

[ZDJĘCIA] Pijany obywatel Ukrainy prowadził samochód i uderzył w słup

W sobotę, 25 sierpnia o godzinie 0.45 na ulicy Wapienickiej w Bielsku-Białej doszło do kolizji.

Pijany obywatel Ukrainy prowadził samochód i uderzył w słup - 25.08.2018 · fot. bielsko.info


Dwóch mężczyzn narodowości ukraińskiej podróżowało Oplem Astrą po bielskich ulicach. W pewnej chwili kierowca utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup. Na miejsce skierowana została straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Badanie trzeźwości wykazało, że zarówno pasażer, jak i kierowca Opla Astry, byli pijani (u kierowcy wynik wyniósł 2 promile). Jeden z mężczyzn został zabrany do szpitala z rozbitą głową.

Samochód, którym podróżowali Ukraińcy, został odstawiony na parking policyjny. W wyniku uderzenia uszkodzony został słup, w związku z czym część mieszkańców została pozbawiona prądu.

Sprawę wyjaśni bielska policja.

BM, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook