bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 23 kwietnia 2017
  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 59338

Tom Hanks: "dziękuję, to szalone, nie zasługuję na to... FANTASTYCZNIE!"

Loading...
Mamy ciąg dalszy historii z maluchem dla Toma Hanksa. Zdobywca dwóch Oskarów podziękował w piątek za przygotowywany prezent, jak również za powiązaną akcje wspierania Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Wideo z podziękowaniami Toma Hanksa zostało zaprezentowane w piątek, podczas charytatywnego balu w Szczyrku. - Dziękuję, to szalone, nie zasługuję na to. Dziękuje każdej osobie, która przeznaczyła pieniądze na ten samochód i tym samym na szpital pediatryczny... Nie mogę w to uwierzyć, wykonaliście kawał dobrej roboty. To co robicie dla tego szpitala można opisać jednym słowem FANTASTYCZNIE! - powiedział Tom Hanks.

Wideo z podziękowania można obejrzeć także w materiale Faktów TVN, na stronie www.fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/to-szalone-nie-zasluguje-na-to-tom-hanks-dziekuje-za-malucha-z-polski,734031.html

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Facebook