bielsko.tv - bielska telewizja internetowa

Reklama

Telewizja bielsko.tv

  • 10 grudnia 2016
  • 11 grudnia 2016
  • wyświetleń: 16065

Bielszczanin po raz kolejny wcielił się w rolę diabła w produkcji Allegro

Tomasz Drabek po raz kolejny wcielił się w rolę Boruty w najnowszym filmie z serii "Legendy Polskie". Tym razem do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich dołączyła kolejna - Jaga.

drabek
Bielszczanin po raz kolejny wcielił się w rolę diabła · fot. Allegro


Tomasz Drabek, aktor który urodził i wychował się w Bielsku-Białej, zagrał już wcześniej rolę Boruty w krótkometrażowym filmie "Twardowsky 2.0". Pisaliśmy o tym w artykule "Świetna rola bielszczanina w filmie Tomasza Bagińskiego - wideo".

Aktor pochodzący z naszego miasta ponownie wystąpił w filmie produkcji Allegro. Obecność Boruty, w którego rolę po raz kolejny wcielił się Tomasz Drabek, nie jest przypadkowa. Wydarzenia z "Operacji Bazyliszek" i "Jagi" są następstwem włamania do systemu komputerowego piekieł, którego dokonuje tytułowy bohater filmu "Twardowsky 2.0". Postać Boruty wśród fanów cyklu jest już nazywana kultową.

- Trudno przyzwyczaić się do bycia diabłem, ale lubię tę postać, mogę bezkarnie być zły. Co do inspiracji... Jakimś wzorcem był John Milton z "Adwokata diabła", Al Pacino wspaniale połączył poczuci humoru, inteligencję i grozę. Robiłem, co mogłem, by zbliżyć się do tego wzoru, zachowując jednocześnie słowiański charakter - wyjaśnia Tomasz Drabek.

Jak Wam się podoba Tomasz Drabek w roli Boruty? Obejrzycie film i podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook