
Telewizja bielsko.tv
- 7 listopada 2016
- wyświetleń: 24800
[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych. Był nietrzeźwy
W sobotę wieczorem na al. Generała Andersa doszło do potrącenia 70-letniego bielszczanina. Mężczyzna wtargnął na przejście dla pieszych na czerwonym świetle.
Zdarzenie miało miejsce około godziny 22.15. 70-letni bielszczanin postanowił przejść przez ruchliwą jezdnię na przejściu dla pieszych, jednak nie poczekał na zielone światło i wtargnął na jezdnię przy czerwonym sygnalizatorze. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy i z urazem głowy, nogi i miednicy trafił do szpitala. Szpitalne badanie wykazało, że był nietrzeźwy. 70-latek miał w organizmie 2 promile alkoholu.
Miejsce zdarzenia
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.